in Телепрограмма на сегодня

Новый Канал Программа передач на сегодня

Понедельник, 18.09
07:50 Х/ф "Загублені в космосі"
10:20 Х/ф "Небесні гінці"
12:20 Х/ф "Зоряні війни: Пробудження сили"
15:15 Т/с "Не родись вродлива"
19:00 Заробітчани
21:00 Дешево та сердито: Революція
22:00 Х/ф "Не жартуйте з Зоханом"
00:10 Х/ф "Йогануті"
01:55 Служба розшуку дітей
02:00 Зона ночі
03:50 Т/с "Татусеві дочки"
04:40 Абзац
05:35 Kids Time
05:40 М/с "Губка Боб Прямокутні Штани"
Вторник, 19.09
07:00 Т/с "Щасливі разом"
11:00 Т/с "Моя прекрасна нянька"
15:15 Т/с "Не родись вродлива"
19:00 Половинки 3
21:00 Київ вдень та вночі 4
22:00 Зірки під гіпнозом 2
00:00 Х/ф "Небесні гінці"
02:00 Зона ночі
03:30 Т/с "Татусеві дочки"
04:40 Абзац
05:35 Kids Time
05:40 М/с "Губка Боб Прямокутні Штани"
Среда, 20.09
07:00 Т/с "Щасливі разом"
11:00 Т/с "Моя прекрасна нянька"
15:15 Т/с "Не родись вродлива"
19:00 Зірки під гіпнозом 2
21:00 Київ вдень та вночі 4
22:10 Зіркові яйця
00:00 Х/ф "Палкі втікачки"
01:50 Служба розшуку дітей
01:55 Зона ночі
03:30 Т/с "Татусеві дочки"
04:40 Абзац
05:35 Kids Time
05:40 М/с "Губка Боб Прямокутні Штани"
Четверг, 21.09
07:00 Т/с "Щасливі разом"
11:00 Т/с "Моя прекрасна нянька"
15:15 Т/с "Не родись вродлива"
19:00 Зіркові яйця
21:00 Київ вдень та вночі 4
22:00 Суперінтуїція
00:00 Х/ф "Інший світ: Пробудження"
01:40 Служба розшуку дітей
01:45 Зона ночі
03:00 Т/с "Татусеві дочки"
04:00 Абзац
04:45 Kids Time
04:50 М/с "Губка Боб Прямокутні Штани"
Пятница, 22.09
06:10 Половинки 3
11:50 Київ вдень та вночі 4
16:15 Топ-модель по-українськи
19:00 Топ-модель по-українськи
21:40 Київ вдень та вночі 4
22:50 Половинки 3
01:00 Х/ф "Не жартуйте з Зоханом"
03:10 Служба розшуку дітей
03:15 Зона ночі
05:55 Kids Time
Суббота, 23.09
06:00 М/с "Губка Боб Прямокутні Штани"
07:20 Т/с "Татусеві дочки"
10:50 Заробітчани
12:40 Дешево та сердито: Революція
13:45 Зірки під гіпнозом 2
15:50 Зіркові яйця
17:50 М/ф "Іван Царевич та Сірий Вовк"
19:40 М/ф "Іван Царевич та Сірий Вовк 2"
21:00 Х/ф "Хоббіт: Несподівана подорож"
00:15 Х/ф "Плетена людина"
02:10 Зона ночі
05:15 Kids Time
05:20 М/с "Губка Боб Прямокутні Штани"
Воскресенье, 24.09
06:10 Х/ф "Дублери"
08:20 Топ-модель по-українськи
11:10 М/ф "Іван Царевич і Сірий Вовк"
13:00 М/ф "Іван Царевич і Сірий Вовк 2"
14:30 Х/ф "Хоббіт: Несподівана подорож"
17:45 Х/ф "Хоббіт: Пустка Смауга"
21:00 Х/ф "Хоббіт: Битва п'яти воїнств"
23:50 Х/ф "Заплати привиду"
01:50 Х/ф "Плетена людина"